Kalendář Milovice 2022

Tip
Neohodnoceno
99 Kč
Skladem

Stolní kalendář Milovice 2022 za 99 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kalendář Milovice 2022

Spolek Přátelé a rodáci Milovic vydává každý rok milovický kalendář (od roku 2011), který je určený především obyvatelům našeho města. V novém stolním týdenním kalendáři najdete více než 50 dobových pohlednic z období 1900-1948 obcí Milovice, Benátecká Vrutice, Mladá a vojenského tábora. U pohlednice je uveden popis zobrazené události, tak abychom přehledně přiblížili široké veřejnosti zajimavou historii našeho města. Kalendář pak bude možné objednat od listopadu tohoto roku (2021) do konce ledna 2022. Bude možné si jej vyzvednout na Komunitní zahradě (vhodný termín vyzvednutí Vám potvrdíme mailem) nebo v otevíracích hodinách i v obchodě Anivo vedle kostela sv. Kateřiny Mírová ulice, Milovice, případně si jej můžete nechat dopravit domů členy spolku nebo poštou, v tomto případě je ale doprava zpoplatněna. 

Zakoupením kalendáře podpoříte další činnost našeho spolku a za tuto podporu velmi děkujeme 

S přáním šťastného a úspěšného roku 2022 a také, že se Vám nový kalendář Milovice bude líbit a najdete zde nové zajímavé informace o historii Milovic

                                                                                                                                     Ing. Vladimír Vedral

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení